[]

YouTube Premium

YouTube Premium almayı düşünüyorum. Birkaç sorum var.

Amacım istediğim videoları indirmek. Video indirmenin bir sınırı var mı? İki ya da üç saatlik videoları sorun yaşamadan indirebilir miyim? İptal etmek istediğimde kolayca iptal edebiliyor muyum? Bilgisayarda kullanılamadığını okudum. Eğer öyleyse her videoyu telefona mı indirmek zorundayım?


 
bilgisayarda video indirme yok evet. çünkü telefonda uygulamanın içine iniyor video. galeriye falan kaydedemiyorsunuz yani. diğer soruların cevabı evet.


  • jelly bear  (09.07.20 15:13:52) 
premium almaktaki amaç video indirmekse bence değmez. doğrudan video indirme sitelerini kullanabilirsiniz bunun için.

ben reklamlardan baydığım için ve youtube'u çok fazla kullandığım için aldım premium'u.
  • la traviata  (09.07.20 15:15:53) 
Amaç sadece telefona video indirmek ise youtube'un kendi uygulaması YouTubego diye kullanılabilir. Her videoya izin vermiyor ama fena değil yine de.


  • playing star again  (09.07.20 19:25:29) 
  • playing star again  (09.07.20 19:26:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.