Arkadaş Tribinde Ne Yapılmalı

Durum şöyle. Benim iki tane çok sevdiğim arkadaşım var. Bunlardan bağımsız başka bir arkadaş grubum var. İlk başta bahsettiğim iki arkadaşla daha uzun süredir arkadaşız. Maalesef şöyle bir durum var; mesela benle ilgili önemli bir meseleyi diğer arkadaş grubuna bu ikisinden önce söyleyince trip atıyorlar. Haksız olduğu mu düşünmuyorum çünkü bana çok basit geliyor bu meseleler. Ama arkadaşlarımın tribi canımı sıkmaya başladı. Siz böyle bir durumda naparsınız

Sıradaki konuyu şu an trip atanlara erken söyle ve diğer gruptan kimsenin bilmediğini belirt onore olsunlar. Sırayla yap bunu.

  • pass  (09.07.20 02:31:03)
yaşlar 13 değilse seninle ilgili önemli meselesi trip ve magazin malzemesi yapacak olan kişilerle arkadaş olmasan daha iyi.

  • lcha  (09.07.20 10:58:29)
ben açıkçası aldırmıyorum, yaş 35 yolun yarısı eder, dante gibi ortasındayım ömrün. zaten azıcık birşey kalmış buna mı takılacağım. sen daha gençsen sen de yine takılma, ama çok takılacaksan pass'in dediğini yapabilirsin. yine de hayatını başkalarına göre yaşamamalısın, derim naçizane.

  • pasp  (09.07.20 11:19:57)