Sizce corona mıyım yalvarırım bir şey diyin

sanırım geçen cumaydı, marttan beri ilk kez market hariç bir yere çıktım
berbere gittim, kalfada maske vardı kalfa ensemi ve göz altı kıllarımı topluyordu o yüzden maskeyi çıkardım, usta müşteri koltuklarında oturuyordu öksürdü, galiba ondan bulaştı, ondan sonra toplu taşıma kullandım restorana gittim cafeye gittim ama maskem vardı
ateşim yok
öksürük çok seyrek, nisan mayısta da arada öksürürdüm
hapşuruk da çok seyrek, nisan mayısta da arada hapşururdum
ama boğazımda acı yok da sanki böyle iltihaplanmış gibi rahatsız edici bir şey var, cumartesi günü hatta cuma akşamı başladı şuan az da olsa arttı
ishal da 2 gündür var
yalvarırım bana yardım edin ne yapayım?

telefonunu çıkarıp 184'ü arıyorsun, onlar durumunu değerlendirsin önce.

  • valkin rockefeller  (08.07.20 01:34:50)
öncelkle o kadar panik yapmana gerek yok. yarın ilk iş bir araştırma hastanesine git. hemen test yaparlar. pozitif çıkarsa hemen tedavine başlarlar atlatırsın.

bazen maskeyi çok takınca benimde boğazım bir kaç gün iltihaplı gibi oluyor.
  • walter white kilikli  (08.07.20 01:36:40)
test sonucunda çıkar mı ki

  • eyeinthesky  (08.07.20 01:38:53)
184'e danışman daha doğru olur. Büyük ihtimalle bir şey çıkmayacaktır yani için rahat olsun. Bu sorunun da diğer soruların gibi dikkat çekme amaçlı olduğunu düşünüyorum hukuk okuyan sorunlu kardeşimiz.

  • aramızda kalsın  (08.07.20 01:45:29)
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok; gidip test yaptırmanız lazım ama sadece boğaz rahatsizligi ise alerjik bir durum vs de olabilir. Bir de ustada varsa bir sürü müşterisine bulaştırır, şimdiye kadar ortaya çıkardı diye düşünüyorum.

184u arayip bilgi edinon en iyisi.
  • fraise  (08.07.20 01:49:46 ~ 01:50:34)
Klima kullanmaya başlamak veya maruz kalmak da bu tip şeyler yapabiliyor ama boşvermemek lazım yarın bi test yaptır hastenede

  • Kahir ekseriyet  (08.07.20 03:34:36)
kötüleşmezseniz bence gitmeyin. oradaki öksürükle bulaşması çok zor.

  • ceketimi alip cikcam  (08.07.20 03:38:38)
Psikokojik.

  • glamdr1ng  (08.07.20 07:40:11)
Coronasın.

Şaka şaka. Bu panikle devam edersen heyecandan ölürsün, söylemedi deme.
  • oligomer  (08.07.20 09:15:12)
offf korona olsan ne olacak. yasli ve hasta birileri ile ayni evde kalmiyorsan korkma bu kadar. ingiltere'de 10 kisiden 8'i gizli koronaliymis.

  • buenosdias  (08.07.20 10:17:13)
önce sakin ol. 1-2 gün daha bekle, kötüleşirsen git hastaneye.

  • inancsiz deve  (08.07.20 13:06:26)