samsung şarj aleti

selamlar, orjinal hızlı şarjlardan almak istiyorum ama farklı sitelerde fiyatlar arasında ciddi farklar var. normalde samsung'un sitesinden alacaktım ama siteleri bana kurumsal olmalarına rağmen güven vermedi niyeyse.
hangi özelliğe bakmalıyım kaç watt olmalı? yardımlarınıza ihtiyacım var.

örn 1) trendyolda 36 lira
www.trendyol.com

örn 2) samsungun sitesinde 149 liraya da var, 199 liraya da. (hangisi alınmalı bunların farkı nedir?)
shop.samsung.com

örn 3) amazon'da samsung satıcısı 79 lira
www.amazon.com.tr

edit: samsung a7 2018 kullanıyorum.

amazonda satıcı samsung değil başka bir firma. sağ tarafta yazıyor. muhtemelen hepsi çakma. samsung sitesindekiler aynı gibi görünüyor güç değerleri dahil. 149 olanı al geç bence.

  • onurrrrr  (06.07.20 21:02:07)
ben asla trendyol'a vs güvenmem. orijinallikleri şüpheli. trendyol'un da her zaman ucuz kalitesiz mal gönderdiğini gördük, duyduk, biliyoruz. 150 liralık ürün neden 36 liraya satılsın? oradan anlayın sahte olduğunu.

samsung'un sitesindekilerde de sanırım uç farkı var. yeni şarj aletinin ucu yuvarlak hatlı, iphone'unki gibi. telefonunuz yeni samsung modellerinden değilse onu almayın dikkat edin. en iyisi gidip mağazadan almak.
  • batlegolas  (06.07.20 21:16:07 ~ 21:16:24)