[]

Sivrisinekten kurtulma yöntemi

Yaşadığım bölgede 1 haftadır sivrisinek popülasyonunda ciddi bir artış var. Özellikle geceleri çok rahatsız edici bir hal alıyor.
Mor ışıktan aldım hiç bir işe yaramıyor. Sizin kullandığınız bir çözüm var mı? 
geçtiğimiz haftalarda bim'e kola takılan ve sivrisinekleri çıkardığı sesle uzaklaştıran saat benzeri bir cihaz gelmişi, o tür şeyleri denediniz mi?
storage.googleapis.com

işe yarıyorsa haber verin :)
  • theconqueror  (06.07.20 11:07:43) 
Bütün pencerelere sineklik tel takıyorsunuz, eve sivrisinek, böcek falan girmiyor.


  • kobuzchu kiz  (06.07.20 11:34:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.