Bel Fitigi olan icin en ideal yatak...

En ideali hangi markanin hangi modeli/serisi?

Gercekten kullanmakta olan bel fitigi sahipleri cevaplarsa sevinirim.

bel fıtığı hastasıyım, ameliyat geçirdim, 3 yıl önce aynı yerden tekrarladı, ameliyata gerek duyulmadı.

yatsan switzerland'dan çok memnunum.
  • kibritsuyu  (06.07.20 01:09:35)
@kibritsuyu

cok mu sert. nasil hissiyati yatagin?
  • la traviata  (06.07.20 01:19:15)
eksisozluk.com

soyle bisey yazmis bi yazar. o yuzden tereddut ettim.
  • la traviata  (06.07.20 01:23:14)
Sert bir yatak ama abartmış bence. Öyle halıda yatmak gibi de değil. Bunun daha yumuşağı sert yatak olmaz zaten, yumuşak olur. Götüm gömülsün diyen de visco alsın, yumuşak alsın zaten. Showroom'da dene, yat, sağa sola dön, denemeden alma.

Ha bir de tempur dedikleri bir yatak vardı. Sert, aşırı rahat böyle arkadaşın dediği gibi, ama switzerland 1600 lirayken bu 4500 liraydı. Varsa bütçe, o daha iyi olabilir.
  • kibritsuyu  (06.07.20 01:59:53)
İdaş Mira-coil kullanıyorum. Annem ve babama da aldım onlar da çok memnunlar. Sert klasman. Yumuşak yatakta asla yatamıyorum. Yatsam bile dayak yemiş gibi uyanıyorum. Bel ve boyun fıtığım var. Yastığım da sert. Küçükken hep yün yatakta yatardım. Onun sertliğini arıyorum sanırım hep.

  • pass  (06.07.20 03:20:44)
İkea hövag bakabilirsin.

  • E.R.W.  (06.07.20 04:10:59)
visko en son alacağınız yatak. yumuşakça olmayan orta sert yataklar. Ameliyat olmayın. Bel kaslarını kuvvetlendirin korkmayın.

  • denizmaniaherif  (06.07.20 09:12:06)