[]

su bazlı boya nasıl çıkar

bugün evi boyadık ama ne kadar dikkat etsek de bütün yerlere boya döküldü ve kurudu. boyanın su bazlı olduğunu biliyorum, yerden nasıl çıkartabiliriz bunları? ıslak bezle denedim asla çıkmıyor. :((
 
Süngerle bastıra bastıra ovun. Daha çıkmazsa süngeri sıcak suyla ıslatarak ovun. Daha da olmazsa cifle ovun.


  • buff  (05.07.20 21:47:15) 
Bulaşık süngeri ile diğer temizlik malzemeleri. Yine de zorlar. İkinci yöntem en temizi: tiner. Bir beze tiner döküp silsen bile geçer.


  • prole  (05.07.20 22:03:49) 
spatula + islak bez , tinere gerek kalmadan cikmasi lazim


  • neverletyougodown  (05.07.20 22:07:59) 
Hiç yormayın kendinizi, evde bulaşık teli varsa ayağınıza terlik giyin teli yere atıp üstüne basın, sonra vileda ile ıslatarak üzerinde ayağınızın altındaki teli hafif bastırarak ileri geri sürtün. Pırıl pırıl olur, hanımdan tescilli yöntem :)


  • synax  (05.07.20 22:21:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.