Berberlerde durum nasıl?

Gidenler olmuştur mutlaka. Maske takmak dışında aldıkları bir önlem var mı? Malum herkese ayni tarak, ayni makina kullanmaktalar.

açıldığı hafta gittim, saçım uzadı bir daha gidecektim ama berber izine çıkmış :D .

ben günün ilk saatine randevu almıştım. geceden taraktaki makinede var virüs, bir nebze de olsa ölür diye.

tek kullanımlık havlu kullanıyor. saçları traştan önce de yıkıyor. virüslere etkisi oluyordur, temiz saça değiyor aletler. hem berberinde eli temizlenmiş oluyor, şampuan vs değdiği için ona da.

eve gidince de duş almak lazım tabi.
  • ceketimi alip cikcam  (05.07.20 21:48:01)
Gittim. Virüsün tarakla makine ile bulaşmadığını bildiğim için rahatım

  • trgydl  (05.07.20 21:50:01)
trgydl +1

  • catch the arrow  (05.07.20 22:27:53)
jiletle tıraş yasak. gideli 1 ay olmadı, dün gittiğim berberde korona çıktığını öğrendim iyi mi:)

  • nothing in my way  (05.07.20 23:13:12)
maskeye ek olarak tek kullanımlık havlu var.

tarak ve makineyi ağzıma sokmadığı için virüs bulaşacağını sanmıyorum.
  • trajikomix  (06.07.20 01:12:31)