[]

Kesi çişi kokusundan nasıl kurtulurum?

Yıllardır kedi beslerim ama bu sorunla ilk defa karşılaşıyorum. 3 aylık bir kedi sahiplendim ve sağolsun koltuğa birkaç kere işedi. Defalarca sirkeli sular karbonatlarla deterjanlarla temizledim bana mısın demedi en son alüminyum folyo ile uzaklaştırdım bir süre ama bu sefer ona da alışmış. Yine o kokuyu bulup yapmış ve çok kötü kokuyor. Dişi de hanım kız, kokuyu gideremedikçe tekrarlıyor durum. Yok musur kesin bir hal çaresi, neredeyse 1 aydır koltuğu kullanamıyorum.
Kumu sürekli var ve oraya yapıyor zaten ama keyfi koltuğa yapıyor. 
koltuktan kendi imkanlarınla çıkaramazsın ya ailemin evindeki bir koltuğa yıllarca oturamadım ben :( ne yaptıysak çıkmadı kokusu. koltuk yıkayan firmalar fln var belki onlar çıkarır ama kolay kolay çıkmıyor o koku.


  • pati  (05.07.20 20:28:42) 
Yapma bee. Hiç mi yolu yok :/


  • six packsiz  (05.07.20 21:06:52) 
balkonda kedilerin işediği yerlere sıkıyoruz biz, anında geçiriyor. kumaş üzerinde bol kullanmak gerekebilir bilemiyorum. son kullanım tarihi geçmemiş olması gerekiyor. bir deneyin bence urun.n11.com


  • morella  (06.07.20 15:02:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.