[]

Yeni iphone çıktıgında zammı geri alırlar mı

Eylül gibi çıkıyor ya genelde yeni iphonelar bu hafta gelen zam yenisi çıkınca geri çekilir mi ki?
 
Sanıyorum sadece 1 kere falan, kur düşünce olmuştu öyle bir şey. Ama doların böyle uzuuun süre 5.90'a düşüp kalması lazım ki öyle bir şey olsun. Buna inanıyorsan, olabilir. Ama genelde 1 yıllık projeksiyon yapıp "yıl sonuna/seneye 7.50 olur bu, ona göre fiyatlayalım" diyorlar.


  • nhk ni youkosu  (05.07.20 01:37:57) 
Yenileri satışa çıktığında diğerlerini satıştan kaldırdıkları için düşer fiyatlar. Zam gelmeden önce ki fiyatlar olur en fazla diye düşünüyorum.


  • allahkitapwesli  (05.07.20 01:38:04) 
Her sene yeni model çıktığında önceki modellerin fiyatları düşürülüyor. Apple Türkiye bunu yapar da diğer satıcılar ne kadar yansıtır bilemem


  • th3sus  (05.07.20 02:11:32) 
Eski telefon ucuzlar dolar artar yeni vergi gelir eskisinden de Pahalı olur.


  • monkey  (05.07.20 07:48:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.