[]

George orwell - 1984

Merhaba, 1984 ü okuyan var mı acaba, elimde bir essay var marxism’le alakalı onu inceleyip değerlendirmem gerekiyor, 1984 le alakalı bir içerik var , su an burada paylasamam essay bana ait olmadigi icin ama ozelden yazarsaniz sevinirim. Kısaca 1984’ü okumuş, ingilizce bilen kişiler aranıyor :) teşekkürler şimdiden.
 
ben okudum. ingilizce de biliyorum öyle diyorlar. yardımcı olabileceğim bir şeyse olmaya çalışırım olamazsam kızma.


  • AlsterWasser  (04.07.20 23:48:49 ~ 23:49:38) 
@alster tesekkurler, ozelden yazdim


  • carmenta  (05.07.20 00:01:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.