[]

Yunuşamış armut ve siyah erik

Ben yiyemiyorum öle püre gibi yunuşak meyveleri. Bunları ne yapsam da tüketsem? Rondodan geçirip suyunu mu çıkariyim
 
komposto yapabilirsiniz. armutu dilimleyin, erikleri de dümdüz suyun içine atın. belki tarçın, karanfil vs kafanıza göre tatlandırın. soğuduktan sonra içersiniz. afiyetler.


  • penceredengorunenmorbina  (04.07.20 16:13:22) 
Dilimleyip dondurun, sonra isterseniz biraz yoğurtla, isterseniz sütle ve az da şekerle blenderda ezip smoothie-dondurma-sorbe karışımı bir şey yapın.


  • kobuzchu kiz  (04.07.20 18:00:04) 
@kobuzchu +1

Dondurup daha sonra smoothie yapmak mantıklı
  • mornie utulie  (04.07.20 19:42:54) 
rondodan geçirip dondurup yedim. gayet başarılı oldu.


  • condom kurşunu  (11.07.20 23:51:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.