[]

Evde Nargile Hakkında Sorular

Merhaba

1- Nargile tütünün buzdolabında saklıyor musunuz? Şu an çok sıcak bir yerdeyim buzdolabında saklanır mı?

2- en iyi Lüle hangisi? Şimdi silikon lüleler çok moda oldu ama denemedim. Siz toprak mı? Porselen mi ya da nasıl lüle tercih ediyorsunuz?

3 - Baş ağrıtmayan kömür tercihiniz var mı? Hen iyisi dediğiniz.

4- En sevdiğiniz tütün karışımı hangileri? Evde yaparken ne tercih ediyorsunuz?

 
Tavla taşı gibi olan, negro büyüklüğündeki komurlerden alma. Hem hemen bitiyor hem kafa yapıyor.


  • yola hafriyat doken kamyoncu  (03.07.20 21:31:17) 
1-gerek yok, güzel bir saklama kabında veya poşetinde saklaman yeterli.
2-toprak lüle seçerim

nargileyi çok seven arkadaşım şunları kullanıyor, bir ara yaparken yanındaydım, nargile olayı çağ atlamış gibi geldi :D (lise zamanında orta boy klasik nargilem vardı, evde kullanmak için almıştım ama ocakta köz yaparken canım çıkıyordu, çok uğraştırıyordu ya)

markaları bilmem de bu tarz kömür al
www.hepsiburada.com

bu köz yakma makinesi çok pratik
www.hepsiburada.com

bu da çok kolaylık sağlıyor
www.hepsiburada.com
  • MtKrt  (03.07.20 21:40:08) 
Tütünkolik olarak ufacık önerim; Başınızın ağrımasının en büyük sebebi kömürün cinsi ne olursa olsun tam olarak ''kor'' olmadan kullanmaya başlamanız. Özellikle ev tipi kullanıcı sıkıntısı kömürün bir veya iki yüzeyi kızarınca hemen kullanmaya başlaması. En basiti yaktığınız kömürü maşayla tutup ufak ufak üfleyerek tam olarak kor haline getirin keyifle tüttürün. Afiyet olsun :)


  • synax  (03.07.20 23:38:25) 
2 silikon iyidir tavsiye ederim

3 toprak lüle tavsiye ederim

4 ben kefo veya adalya nin kömürlerini tavsiye ederim

5 sadece starbuzz bluemist veya starbuzz bluemist adalya- lady killer karışımı yani yarısı bluemist yarısı killer
Veya starbuzz bluemist - buta melon blue
  • kleider  (04.07.20 00:53:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.