[]

İkinci el araba fiyatları düşer mi?

uzun süredir almayı düşünüyoruz 55 lira verip almadığımız pololar şimdi 100 olmuş. memlekete gideceğiz. gidip dönerken ve oradaki işleri halletmek için çok faydası dokunacaktı. babam da piyasaya yeni araba sürülecek diye bekleyelim diyor. ne dersiniz düşer mi fiyatlar sonbaharda vergi indirimi şu bu? siz olsanız ne yapardınız?
 
daha uzunca bir süre böyle gider fiyatlar. tr'de en çok alınan satılan şeyin öyle bir anda düşmez fiyatı. komik olan segmentler arasın aralık daraldı 150k'ya polo veya 175k'ya bmw alabiliyorsun.

taban fiyat çok yüksek yani.
  • duyurukullanıcısı  (03.07.20 18:20:24) 
klişe ama gerçek;
ben bu yaşıma dek gün geçtikçe bir şeyin fiyatının düştüğünü görmedim.

  • biseysorcaktim  (03.07.20 18:23:01) 
İmkansız.

Böyle bir şey olmayacak boşuna beklemeyin. 100 olan Polo'lar 130 olunca almadığınızla kalırsınız gene.
  • allahkitapwesli  (03.07.20 19:01:02) 
Ev de araba da arsa da hiçbir şey düşmez.Ona göre alışveriş yapmalısınız


  • shredd  (03.07.20 19:06:16) 
En iyisi tası tarağı alıp göç etmek. Hep beyin mi göç edecek ?


  • protrek  (03.07.20 20:31:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.