[]

Sizce bu kzın sesi nasıl?

www.instagram.com
Sesi çok iyi değil mi ya? Ben mi abartıyorum yoksa?

Not: aylar önce vapurda dinlemiştim. Fakat o zamanlar hesabı erişime kapalıydı, birkaç gün önce aklıma geldi bakiyim dedim. Vapurda söyleyenlerden ilk defa birinin sesini bu kadar beğendim.

 
dinletiyor. çok iyi diyecek bir şey göremedim ama dinlerim güzel.


  • AlsterWasser  (02.07.20 21:14:16) 
alster +1


  • sutlu nescafe  (02.07.20 21:15:16) 
bence normal bir ses. artı bir husus göremedim.


  • trajikomix  (02.07.20 21:28:05) 
çok iyi değil ama dinlenebilir. abartıyorsunuz.


  • aramızda kalsın  (02.07.20 21:31:14) 
dinlenecek bir şey yok bence. yoldan çevirdiğin 100 kişiden 5'i aynı performansı gitar dahil sergiler.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.07.20 22:58:22) 
Beğenmedim. Kadife sesli de değil bence.


  • black holes in the sky  (03.07.20 00:37:05) 
Sıradan.


  • funl  (03.07.20 01:07:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.