[]

Silent mouse arıyorum

Kaliteli ve görece çok da pahalı olmayan silent mouse önerilerinize talibim. Ofiste, evde bazen de kalabalık ortamlarda kullanılacağı için sessiz olması baya bir önem arz ediyor. Fiyatı da tutup da 500 olmazsa muhteşem olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Ayrıca kablosuz da olmalı, belirtmeyi unutmuşum.


 
logitech m330


  • freebird5406_2  (02.07.20 19:08:18) 
logitech m590


  • gkhncnzdgn  (02.07.20 19:11:22) 
m330 +1


  • ceketimi alip cikcam  (02.07.20 19:12:02) 
ben 1 yili askin zamandir m330 kullaniyorum ama tutukluk yapmaya basladi. esimde de var, ondaki de ayni sekilde tutukluk yapiyor, kirlendigi, icine bir sey girdigi icin olabilir tabi. bir de mavisi var bende cok kolay kirleniyor.


  • lemmiwinks  (02.07.20 19:52:18) 
youtu.be

@lemmiwinks

zamanla pil yuvası genişleyebiliyor, bu yüzden tutukluk yapıyor olabilir, 2.04 teki gibi pilin etrafını kağıtla sarınca pil yerinden oynamıyor bir deneyin isterseniz
  • freebird5406_2  (03.07.20 09:45:40) 
bende logitechin baska bir modeli var su an elimde hatta (muhtemelen daha ucuz)

simdi baktim da, scroll kismi benimkiyle ayni. sessizligine lafim yok (benim icin o da onemli tabii) ama scroll butonu hic rahat degil, yuksek yapmislar biraz. cok da kolay donuyor. (tekerlek donmesi yani) dolayisiyla basarken dondurmek filan gibi seyler meydana gelebiliyor.
  • supergirl  (03.07.20 11:40:14 ~ 11:40:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.