Arnavutluk hakkında bilgi sahibi olanlara

merhabalar. Balayını arnavutlukda vlore avlonya da yapmayı düşünüyoruz.
Öncelikle arnavutluk ucuz mu pahalı mı bir ülkedir?
Paraları tl ye göre değersiz ama ürün fiyatlarını bilmediğim için
Ucuz demek yanlış olur.

2. Olarak arnavutlukda kasımda hava durumu nasıl olur?
Denize girilebilir mi?

3. Olarak öneri tavsiyenşz var mıdır. Deniz kenaro deniz manzaralı
Şöyle güzel bir balayı için tavsiyeleriniz nelerdir

Arnavutluk ile alakalı 2. soruya yanıt vereyim. Kasımda gittim ben de. Yağmurlu olacaktır. Aşırı soğuk olmasa da temkinli gidin.. Ucuz bir yer değil. Yemekler de içkiler de pahalı neredeyse Türkiyeden de pahalı. İtalyan sempatizanlığından dolayı biraz uçmuşlar. Tiran vs.. hakkında bilgi almak istersen youtube'da bunubiyap Arnavutluk Tiran yazarak videomu da izleyebilirsin :)

  • denizmaniaherif  (02.07.20 16:15:23)
Kasımda arnavutlukta üşürsün,deniz bayağı hayal olur.kasımda kar yagdığını bilirim.

  • duptıs  (02.07.20 16:52:28)