[]

Yazılımı çalışan VPN?

Zamanında Pia ve Nordvpn denemiştim, kendi yazılımları obfuscated serverlarla bile çalışmıyordu. İlla windowstan ayar çekmek gerekiyordu.(l2tp gibi bişeyler)

Sanıyorum express vpn çalışıyordu, hala öyle mi bilmiyorum.

Direkt üyelik alıp kullanabildiğiniz vpn var mı? 2-3 arkadaş alıp ortak kullanacağız rahat kullanılması önemli.

teşekkürler

 
Express en rahatı, bende bilgisayarda Nord da çalışıyor ama telefonda sıkıntı yaratabiliyor. Ayrıca çok güvenilir mi emin değilim. IPVanish şöyle saçma, login kısmı bloklu.

Uygulamayı kurup, dandik bir vpn açıkken giriş yapıp, sonra onu kapatıp IPVanish'e geçince çok iyi çalışıyor; ama tabii ki saçma oluyor bu.

Expresste vs. ısrar etmemin sebebi Netflix, Hulu vb. izlemenin kolaylığı. Eğer böyle bir derdiniz yoksa gidin Azure, DigitalOcean, GCloud, AWS falan aylık $5'e bir sunucu oluşturun VPN kurun. Zaten bu VPN'i tek tık ile kuran github sayfaları var, giriyorsunuz dolduruyorsunuz otomatik deploy ediyor.

Bu olayın artısı, hem VPN diye yakalanması görece daha zor oluyor. Hem de imkanı yok engellenemez. Azure ya da AWS falan engellenirse değil firmalar, kamu kurumları bile çalışamaz.
  • aguen  (01.07.20 17:20:31) 
6 ay önce nord un sunucuları saldırıya uğradı,kullanıcı bilgileri sızdı.bilginize.


  • x571  (01.07.20 21:00:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.