Kolye

www.reiskuyumculuk.com Bu kolye nasıl görünüyor? 20-25 yaş aralığındaki bir kadına hediye olarak alınır mı? Çevremdekiler anne kolyesi dedi.

Çok zarif, her yaşta kullanılır, anne kolyesi değil taşının rengi itibariyle ama kişinin tarzına da bağlı tabii ki. Ama taşı değiştirdiğiniz anda anne kolyesi olabilir bu tarz bir kolye.

  • kullanıcıadımbuolsun  (01.07.20 15:41:54)
sade şeyleri seven biriyse sevecektir. çevreye bakarsan burma sapsarı altın bilezik almaya kadar gider olay.

sen, senin tarzını temsil eden şeylerden karşı tarafın zevkini düşünerek seçim yapmalısın ki değeri olsun.
  • foolrules  (01.07.20 15:43:34)
Çok beğendim; zarif, naif ve renginden dolayı son derece farklı. Her dönem ve yaşta kullanılabilecek sadelikte, bayıldım.

  • balik kraker  (01.07.20 16:29:07)
Bence güzel, sade ve klasik bir kolye. Her türlü gideri var. Liseli kız bile takabilir.

  • wish i could find a way to disappear  (02.07.20 00:18:17)