[]

Avrupa’da ve Batı’da neden görgüsüz zengin yok ya da çok az?

Sb
 
toplumların gelişimi ile akalı bu.

ayrıca tespitine ek olarak;

arabesk kültür de yok mesela ya da çok az.
başka kültürlere özentilik de yok ya da çok az.
  • foolrules  (01.07.20 14:04:17) 
Gelir eşitliği konusunda maaşlar arasında dağlar kadar fark olmaması da bir sebep bence.


  • denizmaniaherif  (01.07.20 14:05:29) 
Avrupa'da malı olupda göstermemek bir asillik simgesi.

alt metinde veriyorlar çoşkuyu.
  • duyurukullanıcısı  (01.07.20 14:08:07) 
harcama alışkanlıklarıda farklı,

Biz mesela öküz gibi arabaya yatırıyoruz parayı ortamlarda şekil şukur hesabı
Aga gelio taksiyle ama kolunda ki saat araba fabrikası değerinde
  • paramolacak  (01.07.20 14:48:41) 
Onlarda bireyselllik hakim. Biz kabileler halinde yasiyoruz. Bizde insanlar elalem ne der hapishanesi icinde yasiyor. Bir suru gereksiz akraba, faydasiz tipler var hayatimizda. Sacinin modelini degistirmeye dahi cesaret edemeyen sayisiz insan var. Elalem ne der hakkimda ne dusunur diye. Senin sacin Avrupalinin is oncesi 2 dklik small talk malzemesidir sadece, bir daha senin sacini takan dahi olmaz, istersen kirmiziya boyamis ol. Flancanin oglu nereyi kazandi, o askerligini yapti, o is buldu mu, onlar niye hala cocuk yapmadi bu tarz bir toplumda yetisen kisi zengin olunca tabii etrafina gosterecek.


  • neverletyougodown  (01.07.20 15:43:54) 
ben ilk geldigimde "marka" kiyafetler falan gormedigime sasirmistim. bence maddi olarak ulasabildiklari icin onemsiz olmasi da bir etken.


  • durgunfoton  (01.07.20 16:19:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.