[]

bulaşık makinesi temizleyici tablet

Bulaşık makinesi temizleyici tablet kullanıyor musunuz?

kullanıyorsanız ne sıklıkta?

bunun yerine makineye normal tabletimizi koyup boş çalıştırsak?

 
Finish makine temizleyici sıvı kullanıyorum. Genelde 2’li paket halinde indirimli satılıyor. O şekilde alıp, ortalama 6 ayda bir, bir tanesini koyuyorum makineye. Bu 6 ayda bir yapışım bilinçli değil bu arada. Belki daha sık koymak gerekiyordur.


  • irene  (01.07.20 11:54:04) 
normalde bulaşık makinenizi kullanma sıklığına göre ayarlarsanız iyi olur. makineyi her gün/gün aşırı kullanıyorsanız 10/15 günde bir (bulaşıkları ne kadar kirli koyduğunuza göre değişir) filtre temizliği, ayda bir de makine temizleyici tabletle temizlik yapabilirsiniz.

ben bunu rutin haline getirdiğim için bir çok markanın makine temizleyicisinden denedim. en son geçenlerde mintax marka makine temizleyici tablet görüp almıştım ucuz diye. denedim ve gayette memnun kaldım. pahalı şeyler kullanmana gerek yok bence.
  • isyankar tosbaga  (01.07.20 13:10:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.