[]

internetten haber sildirme hakkında

arkadaşımın çok yakınının internette ölüm haberleri var. klasik 2 satırlık x, x olayında hayatını kaybetti tarzında. arkadaşım ara sıra internette bunu aratıp görüp çok canı sıkılıyor keşke olmasa bu haberler falan diyor.

yıllar önce ücreti mukabilinde bu işleri yapan şirketler duymuştum.

www.prestigemania.com.tr

mesela şunlar önce silip sonra ücret talep ediyor. bu konuda bilgisi olan var mı? daha önce yaptırmış ya da? belirli bir süre sonra çıkmaz heralde tekrar değil mi? bir de fiyatı nedir acaba?

 
Yayınlayan site ile irtibata geçip sildirebilirsiniz. Ben öyle yapmıştım, iki maille çözülmüştü olay. Bir hafta kadar sonra da google aramalarından düşüyor.


  • Arthur Dayne  (30.06.20 23:21:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.