Hipnozla sigarayı bırakma

1.Hipnozla sigarayı bırakan ya da başarılı örneklerini bilen var mı?

2.Sizce spiritüel anlamda bir sakıncası var mı hipnozun?

3.İzmir'de yaptırabileceğim bir yer var mı önerebileceğiniz? (internette buldum ama başarılı olduğunu bildiğim bir yere gitmek istiyorum)

Teşekkürler.

benim çok yakın bir arkadaşım günde neredeyse 3 pakete yakın sigara tüketen bir insanken, hipnozla sigarayı bıraktıran bir yerle olan ilk seansından çıkınca hemen bir sigara yakmıştı. normalde bir daha içmemeniz ve çay kahve dahil tüketmeye ara vermeniz gerekiyor diye biliyorum. arkadaşımın söylediği şey; sigarayı içemediği ve sürekli yarısında bıraktığı oldu. ki gözümle de şahit oldum. içmek için bir tane yakıp sürekli yarısına gelmeden söndürdüğüne.

ama sonuç olarak bir şey değişmedi, hala tiryaki.

ben de sigara 2 yıl aktif olarak kullandım fakat 6-7 aydır ağzıma sürmedim.
iste, ve bırak. yapman gereken tek şey iradeli olmak.
hipnoz vs bu tarz şeylere gereksiz paralar ödemeni önermem.
  • apurucikipi  (30.06.20 16:51:34)
Hipnoz safsatadan ibarettir. Alo 171’i arayın. Denenmiş, geçerliliği olan yöntemlerle tedavi olun.

  • coca cola  (30.06.20 16:59:55)
Yılların ağır tiryakisi olarak çok yol denedim ve Allen Carr ile bıraktım. Tavsiye ederim.

  • japon askeri  (30.06.20 22:44:01)
@japon askeri maalesef ona da gittim yıllar evvel. 1 hafta sonra başladım :( teşekkür ederim

  • hushhush  (01.07.20 20:37:24)