[]

İş güvenlik yasası

Daha önce son dakikada ertelenen 50'den az çalışanı olan iş yerlerinin iş güvenlik ve sağlık hizmetlerini sağlaması mecbur hale geliyor 1 Temmuz 2020 itibariyle. Yine son dakikada bu ertelenir mi acaba ? Bizim şirket de bu kapsamda ama herhangi bir adım atmadık henüz. Bir de nasıl uygulanacak bakkalların, berberlerin hatta apartmanların bile buna uyması lazım. Hele şu dönemde hiç uygulanabilir gelmiyor bana. Kimse böyle ek masraflara katlanamaz şu günlerde.
 
yok bu ertelenmedi, bir osgb ile anlaşacak herkes.


  • benaslinda  (30.06.20 14:50:28) 
Hiç sanmıyorum herkesin bir osgb ile anlaşacağını ama hayırlısı. Bakalım yaptırım olacak mı.


  • messor  (30.06.20 15:43:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.