[]

Web tasarımı için site

Web tasarımı konusunda bilgisi olan arkadaşlar bu amaçla hazır içeriklerin yer aldığı sitelerden hangisini önerirler? Wix ve wordpress sitelerinden hangisi fiyat/performans açısından daha kullanışlı olabilir?
 
bir web geliştiricisi olarak www.squarespace.com öneriyorum. wordpress açık kaynak olanı kullanılması saç baş yoldurur anlamayan için. wordpress.com ise fiyatına göre artısı bulunmuyor. squarespace ise daha sürükle, bırak mantığı ile site oluşturuyorsun fakat tasarım olarak çok iyi iş çıkarmışlar ve daha komplike (sürükle bırak rakipleri için konuşuyorum).


  • veri  (30.06.20 15:44:55) 
SS+1, ornegin bu site SS indabayoga.com


  • try again fail again fail better  (30.06.20 17:24:55 ~ 17:25:16) 
squarespace'de ücretsiz deneme ve 10% indirim için ltt kodunu kullanabilirsin

www.squarespace.com
  • konetsu  (30.06.20 17:35:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.