[]

spotify cep telefonu uygulaması hakkında bir soru

örneğin spotify telefon uygulamasında indirilmiş 50 tane albüm var. önceden internete bağlı olmadığım zamanlar bu albümlerdeki şarkıları karışık şekilde dinleyebiliyordum. şu an hiçbir şekilde karışık dinleyemiyorum. sadece hazırladığım bir playlisti yada tek bir albümü karıştırarak dinleyebiliyorum. kısacası istediğim, bu 50 albümü karışık şekilde dinleyebilmek. çözümü var mı?
 
Your Library/Kütüphane ye tıkladıktan sonra en üstte bulunan liked songs/beğenilmiş şarkılara tıklayıp üstteki shuffle/karışık tuşuna tıklıyor musunuz?


  • ludwig boltzmann  (30.06.20 14:38:12) 
kütüphaneden şarkılar kısmına basınca sevdiğin şarkılar burada görünecek GÖZAT yazıyor. gözata basınca antin kuntin listelere yönlendiriyor. ben kendi indirdiklerimi karışık şekilde dinlemek istiyorum.


  • toucheamore  (30.06.20 14:48:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.