[]

Tatil rotamıza bir nokta ekler misiniz?

Herkese sağlıklı ve güneşli günler dilerim öncelikle. Yıllık izniniz çok olsun inşallah :)

Daha önce istanbula daha yakın olduğu için İzmir yukarısına çok gitmiştik, ayvalık falan. Şimdi Kuşadasından başlayarak kaşa kadar gidelim diyoruz yengenizle. Arabamızı aldık, içine de çadırından sandalyesine her şeyi koyduk. Bazen otel bazen çadır vs. 10 gün gezmeyi planlıyoruz. Daha öncede buna benzer bir rotayı arkadaşımla yapmştık ama iyi planlayamamıştık.

Haydi araya bir daha olsa bir daha geçerim ya da uğrarım, yaparım dediğiniz noktalardan ekleyiverin, hem biz hem de benzer planları yapanlar yararlansın.
Gezimiz cuma günü akşam istanbul çıkışlı başlıyor.

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

 
Antalya - Dalaman arasi böyle bir tur yapmistik. Akilda kalanlar;

Kaş Kekova Tekne Turu
Kelebekler vadisi manzarasi
  • VIPCH  (30.06.20 13:36:50) 
Çadır için datça aktur camping, akyaka orman kampı ve fethiye faralya george house öneririm.


  • temasettin  (30.06.20 13:42:08) 
kuşadası didim bodrum dönüş marmaris gökova dalaman fethiye. marmaris çubucakta ve akyaka(gökova) da güzel kamp yerleri var.


  • mikahakkinen  (30.06.20 16:52:51) 
Dalyan kaunos
Saklikent,

  • durgunfoton  (30.06.20 17:00:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.