[]

Komşu evden gelen koku sorunu

Selam,
Komşudan gelen iğrenç kokular duyurunun özü. Efenim banyo tarafında havalandırmayı kullandığımız üst kat komşumuz tuvalette sigara içmekte. Bundan dolayı o ağır o iğrenç koku komple bizim banyoda. Nasıl rezil anlatamam yüzlerce nemli ve dökülmemiş kül tablası düşünün. Apartman görevlisine defalarca söyledim, ilettiğini söyledi hep.
- Nasıl halledebiliriz bu sorunu? Teşekkürler.


 
Em hızlı çözüm. O havalandırma penceresine bir fan takmanız.
Banyolar için fanli havalandırma Izgaralari var.

  • kisa  (30.06.20 08:41:09) 
Fanlı havalandırma da fan durunca yine koku basar, fanın arkasında çalışmadığı zaman kapanan kapakçık olması lazım.
O tip ayılara sözle lafla anlatılacak bir şey yok.
Bende balkona çıkıp sigara içen... Lere sinir oluyorum adam kendi evi kokmayacak diye bizim evi korkutuyor.
  • x571  (30.06.20 08:56:55) 
sizin banyoya fan+kapak. sizin fan sabit olarak düşük devir dönebilirse koku gelmez.

o ortak havalandırma bacasının çatı kısmına mekanik spiral fan.
  • orpheus  (30.06.20 14:54:37) 
Yonetici varsa, yonetici,
Dogrudan soylemek korkunc degil mi?

Bir de en son cimer
  • janderzel zartanyan  (30.06.20 21:59:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.