Türk kadınları çok mu makyaj sever?

Avrupa’da Amerika’da makyaj sıradan bi şey değilmiş gibi ama burada çok sıradan sanki

Gördüğüm yabancı kadınların çok azı günlük hayatta makyaj yapan insanlardı. Ama Türkiye'de makyajsız dışarı çıkan kadın görmek imkansız neredeyse. Hangisi normaldir bilmem bilmek de istemem

  • olaylar olaylar  (30.06.20 01:20:40)
Avrupa’da kalıcı makyaj daha yaygın şu sıralar. Kalıcı tırnaklar, kaş-kirpik-eyeliner, kalıcı ruj vs.

Sorunun cevabı: hayır, ama Türk erkekleri çok sever.
  • megalomaniac  (30.06.20 02:03:34)
avrupa'daki ülkeye göre değişir. almansa makyaj yapmaz doğal gezer. polonyalı kızlar makyajsız çıkmaz.

  • elektr10  (30.06.20 02:15:20)
oje açısından öyle bence ama hafif makyajı herkes yapıyor. çok fazla ojeli görmüyorum ben avrupa'da ya da bulunduğum diğer kıtalarda. türkiye'de çok yaygın ve aslında güzel de duruyor.

  • bohr atom modeli  (30.06.20 10:56:57)
Avrupa ve amerika´da ki makyaj turkiye´ye gore cok abarti. ben bazi kadinlarin tirnaklarindan korkuyorum almanya´da.

  • Coma  (30.06.20 11:44:57)
Almanya'da yeni nesil cok makyaj yapiyor.
Yasi büyük olanlar da dogal makyaj yapiyor. Kadin degilsen veya bu konulara ilgin yoksa farkedemiyorsun o makyaji.

  • chitosan  (30.06.20 12:15:19)
evet,çevremdekiler aşırı makyaj yapıyor. bembeyaz surat, dövme kaşlar. bir de güzel olduklarını sanıyorlar.

  • banacevaplazım  (30.06.20 13:29:34)
Kendi gozlemlerim uzerinden ben de Polonya orneginden devam edebilirim. Kadinlarin buyuk cogunlugu makyajli ve protez tirnakli.
Miktar olarak az/cok kismini bilemeyecegim ama her ne kadar istisnalar da olsa Turk kadinlari kendine yakisan makyaji yapma konusunda daha basarililar bence.

  • pike  (30.06.20 16:21:51)
Duyuru başlığı ile yazdığınız ters şeyler. Pek anlamadım.

Bence bunun herhangi bir ülkeye ait olduğu yok şu ülke seviyor, diğer ülke sevmiyor diye.
  • bitchesaintshit  (30.06.20 16:33:05)