[]

Kamil koç express hatla izmire giden var mı

İstanbuldan 5.5 saat sürüyormuş çok iyi bence. Rahat mıdır memnun kaldınız mı. Bu ara uçağa binmek istemiyoruz bu baya mantıklı geldi
 
şubat gibi annemler bununla geldiler, çok rahat geçmiş. ben pamukkale ile gönderdim, gittiklerinde bir sürü laf yedim. kamil koç ne güzeldi, niye bundan aldın diye :D üstelik pamukkale 110 kamil koç 85 civarıydı. hem kazık yedik hem laf.


  • bruges  (30.06.20 00:21:16) 
Pamukkale çok iyiydi ya. Koltuklar falan çok geniş. İkramlar klasik. 3 kere falan turluyor muavin. Kamil Koç ekspresi bilmiyorum ama muavin olayını kaldırmışlardı yabancılara satıldıktan sonra. Bu 5,5-6 saatlik hatlar yeni otobandan hiç mola vermeden gidiyorlar. Pamukkale Bursa otogarda duruyordu sadece. 25 lira fark varmış. O kadar fark muavin olmamasından olabilir bence. Tabi net bilgim yok. Hiç kullanmadım. Sadece tahmin.


  • juninho77  (30.06.20 00:50:28) 
Ben pamukkaleyle tam 6 saatte gitmiştim gece 12 sabah 6. Esenlerden bindim. Çok rahattı.


  • mg3929  (30.06.20 10:40:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.