Şömineli tv ünitesi nereden alınır

Ev tadilata giriyor. Bomboş bi duvar var. Oraya tv asılacak. Tv ünitesinde tv nin altında yapay şömine olsun istiyoruz. Bulamadım ben. Baya aradım.

Tek örnek şu gibi

www.evmoda.com.tr
  • the real brad pitt  (29.06.20 00:04:15)
Şömineli tv ünitesi mi bu hocam

  • the real brad pitt  (29.06.20 00:38:13)
üstüne tv koyarsan tv ünitesi olur eha eha eha.

şaka bir yana, istediğiniz bana anlamsız geldi. tamam şömine dekor da olsa, ısı vermiyor da olsa televizyonun altında şömine bulunması görsel olarak gerçekçi ve hoş bir şey değil ki, yani dekor şömineyi evine koyan adam şömine havası yaşamak için koyuyor. gerçekçi olmayan bir dekorasyon bu. hangi gerçek şöminenin üstüne televizyon asılabilir ki bunun imitasyonunu dekorasyon diye seri üretsin?

ben de mesela lavabosu olan tv ünitesi istesem mümkün değil bulamam. zevk benim değil mi kardeşim, koymak istesem yasak mı? değil. ama adam bunu hazır üretmez.

siz de ancak yukarıdaki arkadaşın şöminesinden alıp kendiniz yaptırırsanız olur bence.
  • kibritsuyu  (29.06.20 10:53:58)
www.evac.com.tr
Selamlar modelimiz mevcut isterseniz mimari calısmalarımızda mevcut

  • evacmobilya  (17.12.22 14:17:19)