[]

Bisiklet hakkında bilgisi olan biri var mıdır?

Merhabalar, öncelikle bisikletler hakkında hiç bir fikrim yok. Letgo'ya dedemin 90larda aldığı ve uzun süredir depoda duran şu bisikletini 350 lira gibi bir fiyata koydugumda 5 dakika içerisinde 25ten fazla mesaj geldi ve istisnasız hepsi hemen gelip lütfen satmayın, Allah aşkına gelip alayım tarzında mesajlardı. Ben de çok küçük bir araştırma ile fischer markasının aslında dağ bisikleti markası olduğunu ve dedemin sele ve ayna eklediğini öğrendim. Bu bisikletin ederi nedir? Zira gelen mesajlar karşısında iyi bir değeri olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

Not: bisiklet vitesli bir bisiklet. 90lardan kalma.


 
Bisiklet olarak değil, koleksiyon unsuru olarak düsün onu. Simdi 250 ye veriesin, iki gün sonra 600, 700 e internette gorursun satilik olarak. Peugeot falan satmistim 500 tlye. Klasikti onlar da.


  • rezilrusfaadam  (28.06.20 22:43:26) 
Bisiklet hem yeni duruyor hem şekli gusel hem de ekstra aparatları var. Su an 350 ye almak zor aksesuarları çok para.

Hem de nostaljik duruyor
  • seyyar satıcı  (28.06.20 23:07:54) 
bisikletler bizim düşündüğümüzden daha dayanıklı ve tamiri kolay araçlar. bu bisiklet 100-150 liralık masrafla bozuk freni vitesi varsa değiştirilir, bakımı yapılır, pırıl pırıl olur

bu fiyata satmayın bari bir çocuğa hediye edin sevinsin
  • freebird5406_2  (28.06.20 23:16:26) 
selamlar. fischer marka iyi bir alman bisiklet markasıdır. bu piyasada giant ya da hercules ne ise fischer de odur ve bisikletlerinin piyasa değeri 300-2500 euro arası değişir.

isterseniz buradan da bakabilirsiniz: www.fischer-fahrradshop.de

bence bisikletinizi satmayın ve kullanmaya bakın. güzel de bakmışa benziyorsunuz.
  • elektr10  (29.06.20 03:13:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.