[]

beleş stok fotoğraf bulamıyorum

free stock photos vs diye bilindik tüm siteleri denedim, free başlıyor para isteme işiyle bitiyor.
beleş stok fotoğraf nerden bulunudr? 
Freepik’te bulabilirsiniz belki.


  • Fiyu  (27.06.20 08:08:08) 
shutterstock'ta şu an ilk 10 görsel ücretsiz, normal üye olur gibi üye oluyorsunuz kredi kartı bilgilerinizi girerek. herhangi bir para çekmiyor.

üye olduktan sonra 10 fotoğrafı indirebiliyorsunuz, istediğiniz zaman da hesabınızı iptal edebiliyorsunuz.
  • aziz dostum jack  (27.06.20 09:25:42) 
  • ankara06  (27.06.20 09:40:58) 
  • 9kuyruklukedi  (27.06.20 10:33:32) 
Pexels demeye geldiydim


  • jamiro  (27.06.20 11:52:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.