[]

bişeyler dinlerken oynanabilecek oyunlar

youtube'da bişeyler dinlerken oyun oynamayı çok seviyorum (ekrana bakmamın gerekmediği sohbet videoları vs). şeker kaydırma,2048,1010 kadar basit olmasa da bişeyler arıyorum. var mı tavsiyeniz?

aşırı da konsantrasyon gerektirmesin tabi de çokta sıkıcı basit şeyler ilgimi çekmiyor.

teşekkürler. şimdi bi podcast'e kaçtım, tikler gelecek

 
Net ets2. Hem simulator daha gerçekçi oluyor hem de podcastler daha zevkli hale geliyor.
Direksiyonu mousela kontrol edince de tertemiz oluyor.

Bu yaz indirimlerinde ultimate fishing simulator aldım bu da iyi olabilir.
  • cassey  (26.06.20 23:55:19) 
farming simulator 19. şu an hem oyun oynuyorum hem poker face dinliyorum hem burada yazıyorum. işçi biçsin tarlayı arada uğrar depoyu boşaltırım.


  • applied57  (27.06.20 00:21:08) 
şehir kurma oyunları olabilir. bu oyunlar x hızında yavaş geliyor bana. 3x 4xde oynuyorum. x hızında oynayıp bir şeyler dinleyebilirsiniz arkada zorlamaz.

surviving mars

tropico 5-6

ya da applied57 +1 tycoon oyunları.
  • fezagezgini  (27.06.20 00:39:09) 
sudoku quest


  • unabomber  (27.06.20 01:30:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.