İkinci el laptop alınır mı şu modele bi bakıverin.

Oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum aşağda fotoğrafta özellikleri yazıyor.Oyun bilgisayarı düşünüyorum güncel tğm oyunları iyi derecede oynatır mı?

Oynatmasına oynatır da oynatır da öyle ahım şahım bir performans beklemeyin. Çünkü o ekran kartı çok eskidi. Medium veya low ayarlarda ancak oynarsınız. Bir de ayıptır sorması kaç para vereceksiniz?

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (26.06.20 22:10:43)
5 senelik ekran kartı, sanmıyorum. eksisozluk.com şuraya bakabilirsiniz.

  • black holes in the sky  (26.06.20 22:12:00)
ekran çözünürlüğü düşük, bu sebeple oynatabilir. Mediumda veya bazen lowda oynaman gerekebilir yeni oyunları.

1080p ekranlı gtx850m ekran kartlı Asus'ta Gta5 falan oynamıştım. 25 kare alıyordum ortalama (çeşitli ayarlarla) Bunun ekran kartı bi tık üst, ekran çözünürlüğü düşük o yüzden daha iyi. (ama normal kullanımda o çözünürlük düşük be bence :/ )
  • nhk ni youkosu  (26.06.20 22:14:57)
ilanla alakam yok, daha önce ikinci el duyurularına da yapıştırmıştım. satılmıyor bir süredir. ekran kartı bir üst seviye, ssd var, ekran çözünürlüğü daha iyi.

www.sahibinden.com
  • fezagezgini  (26.06.20 23:16:50)
www.hepsiburada.com
Bu ürünle karşılaştırırsak hangisi daha iyi

  • kiriko  (26.06.20 23:21:52)
950m e o para çok fazla aşırı hemde.4000 tl ye sıfır iyi bişey bulamazsın boşa para gider.2 el yokla en az 970m li bişey için

  • othervoices  (26.06.20 23:44:15 ~ 23:45:45)