[]

3 aylığına internet

yazlık için internet isteniyor, ama taahüt olmadan sadece 3 aylığına, modem de yok. aklınıza gelen, bildiğiniz uygun fiyat veren bir firma var mı? en çok youtube ve netflix kullanılacakmış.
 
uygun fiyatlı değil pek ama superbox'a baksınlar derim. en azından kurulumdur, hat çekmektir, yok port doludur falan bunlarla uğraşmazlar. sahile falan gittiklerinde de yanlarında götürür modemi, kullanmaya devam ederler.


  • knight of cydonia  (26.06.20 17:42:15) 
Superbox ideal . Rahatlık bir de ben kullanıyorum. Pahalı ama rahatlik


  • seyyar satıcı  (26.06.20 17:50:12) 
Adsl yani telefon hattı alt yapısı varsa telekomdan yazlık internet alabilirsin, 2 ya da 3 aylık seçeneği var.

Ama ben olsam turknet alırım, nasılsa taahhüt yok, 2 ya da 3 ay kullanır kapatırsın. Yazlık internetten daha ucuza gelir.
  • John Bloor  (30.06.20 12:02:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.