Steam yaz indirimleri ne aldınız ? neler alınır ?

Steam indirimlerinde gözünüze kestirdiğiniz bu fiyata kaçmaz dediğiniz ya da, hazır inmişken alınır dediğiniz hangi oyunlar vardır ? gaben reise biraz daha kazandıralım

edit:

aldıklarım

firewatch

cloudpunk

monochroma (türkler yapmış limbo kafası)

endzone a world apart (city build tarzı)

store.steampowered.com near death, hayatta kalma/ bulmaca tarzı ufak ama lezzetli bir oyun. zamanında oynamıştım tavsiye ederim

far cry 5 ve age of 2 definite almayı düşünüyorum. güzel tavsiyeleriniz varsa bende beklemedeyim.

  • belkider  (25.06.20 21:52:11)
almadım ama nba 2k20 fiyatı iyi gibi.

  • absel  (25.06.20 21:58:51)
gta iv, max payne, life is strange, euro truck simulator, shadows of war falan alıyorum ben.

  • black holes in the sky  (25.06.20 23:03:04)
Her sale arkadaşlarım der, yine kimsenin bilmediği saçma indieleri seçtin diye. Ama ne yapayım oynamak istediğim diğer oyunları ya çıktıklarında alıyorum, ya da game pass / origin access'e giriyorlar, sale bunlara kalıyor:

Yes, Your Grace
Telling Lies & Her Story Bundle
Includes 2 items: HER STORY, Telling Lies
BEAUTIFUL DESOLATION
Merchant of the Skies
The Complex
Knightin' + Groovin'
Includes 2 items: Knightin'+, Groovin' - Perfect Music For Some Knightin'
Muse Dash
Mortal Kombat 11: Aftermath
Balrum
PixelJunk Eden
0°N 0°W
RESIDENT EVIL 7 biohazard Gold Edition

bir kısmını aldım, bir kısmı sepette duruyor. daha yeni bir şeyler de bulurum; birazını çıkarırım almam vs.
  • aguen  (25.06.20 23:52:00)
Valla ben son günlere bırakacağım. Her gün keşif kuyruğundan düşürdüğüm 1 koleksiyon kartını ve de pazara koyduğum diğer kartları da sattıktan sonra biriken parayla alacağım. Önceki indirimlerde 3 kart düşüyordu, şimdi 1 karta indirmişler. Ah Gaben, yatacak yerin yok! Halbuki o satılan kartlardan onlar da komisyon kesiyor. Karınları tok, ondan tabi.

Bu arada şimdilik:
Vanquish- 15 TL
Murdered Soul Suspect - 8,90 TL
Rise of The Tomb Raider- 22,25 TL
Halo Wars Definitive Edition- 12,25 TL
Halo Spartan Bundle- 4 TL

almayı düşünüyorum ama Vanquish ve Tomb Raider dışındakiler değişebilir.

Almanızı önerdiklerimse

Dying Light Enhanced Edition- 29,70 TL
Tomb Raider- 6,99 TL ( En düşük 5 TL'ye inmişti)
Deus Ex Human Revolution- 4,49 TL
Deus Ex Mankind Divided- 11,24 ( Cyberpunk 2077'yi bekliyorsanız bu kafaya hazırlanmanın en iyi yolu bu iki oyundur)
Spec Ops The Line- 9,80 TL
Soma- 4,90 TL
Just Cause 2- 2,29 TL
Just Cause 3 XXL Edition- 7,82 TL
Hard Reset Redux- 3,10 TL
Sleeping Dogs Definitve Edition- 13,35 TL

Bu bahsettiklerimin hepsi de kütüphanemde mevcut.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (25.06.20 23:57:15 ~ 26.06.20 03:43:13)
  • celeron 300a  (26.06.20 00:22:24 ~ 00:23:00)
age of empires i & ii definitive ed. bundle ile limbo & inside bundle attım sepete ben de. şu duyuru biraz canlansın da başka öneriler de görelim :))

  • solitude ov the lonliest star  (27.06.20 20:14:01)