[]

zara online alışverişte fatura gelmemesi

paketin içinden de çıkmadı, siteye üyeyim ordan da bulamadım faturayı. fişi yeniden gönder diye buton var ona tıkladım sabah gelen giden bri şey yok daha. nerde bu fatura ya?
 
paketi attınız mı? genelde üzerindeki kargo bilgilerinin yazdığı poşetin altına koyuyorlar faturayı. o fatura/irsaliye olmadan ürünü kargolayamazlar zaten.

yine de bulamadıysanız zara'nın online iletişimi var oradan iletişime geçin hemen yardımcı olurlar.
  • aziz dostum jack  (25.06.20 19:53:08) 
paket duruyor da sadece taşıma irsaliyesi yapışık şekilde geldi. poşet içinde fatura gelmedi yani. yazdım online'a ilgili bölüme aktarıyorum mail gönderilecek dedi hala gelen yok. 1 saat oldu.

iade edicem zaten gelenleri de faturasız online iade edebiliyor muyuz? bir üründe de etiket de yok. bu giyilmiş demesinler şimdi uyuz oldum
  • condom kurşunu  (25.06.20 19:58:41) 
giyilmiş ceket iade etmiştim ben. bir davette giydikten sonra acayip dar olduğunu farkettim, mecburen iade ettim. bir şey demediler. ama ürün iade ederken birlikte gelen irsaliyeli fatura üzerinden işaretliyorsun normalde ama hiç fatura yoksa işler biraz karışık.


  • aziz dostum jack  (25.06.20 20:43:05 ~ 20:43:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.