anne bilgisayarı

selamlar.
annemin iş için kullandığı bilgisayarı var ama daha yanında taşıyabileceği, haber, sosyal medya takip edebileceği, uzakta yaşayan arkadaşlarıyla akrabalarıyla benimle falan görüşeceği, arada dizi film açabileceği bir bilgisayar arıyorum. 1 saattir bakıyorum ama ortalık ne olmuş, en en saçma chrome bile çalıştırmayacak bilgisayarlar 2.000 tlden başlıyor.

ikinci el gibi bir şey de düşünmüyorum, hata arıza falan olursa uğraşamaz onlarla.

1500 civarı eli yüzü düzgün, gerekirse 11 inçlik falan bile bir laptop bulmak imkansız mıdır?

ya da erkan çözünürlüğü, bağlantı hızı ve kendi hızı yüksek, ön kamerası iyi, hafızası yeterli bir tablet sizce bilgisayarın yerini tutar mı? ve 1500 civarı bulunur mu?

sadece dediğiniz işleri yapacaksa tablet daha mantıklı olabilir.

  • fezagezgini  (25.06.20 18:20:09)
fezagezgini'nin dediğini demeye geldim. bu kullanımlar için en uygun alet tablet.

  • avianthem  (25.06.20 18:25:08)
bulabilirsen lenovo thinkpad x240 bulursun o fiyatlara, alabileceğin en verimli alet bu olabilir. n11'de bir ilan gördüm az önce.

  • nahtoderfahrung  (25.06.20 18:25:49)
ya tablette de telefondan yapılamayan ne var bilmiyorum hiç kullanmadım ama telefon 5 inç iken tablet 10 inç sadece.

teşekkürler yorumlar için. bakıyorum bakalım. en en kötü şunun bir tık daha iyisini 2000 bandında bir şey alacağım.

www.hepsiburada.com
  • patronaj  (25.06.20 18:33:08)