ödeyemediğim senet için icra davası açılmış

üç senedim var üzerinden iki sene geçmişti ödeyemedim ve avukatı dava açmış, haliyle üstüne bir de faiz ve masraflar vs eklenmiş. iyice ödeyemeyeceğim bir duruma gelmiş. 10 gün içinde ödemem gerekiyor ödememe gibi bir şansım da yok, evim var. param da yok napıcam ben şimdi?

maaşınıza haciz konulabilir.

  • papuayenigine02561  (25.06.20 16:37:41)
işsizim maaşım yok

  • eskidim  (25.06.20 16:43:37)
Napıcam ben şimdi derken böyle genel bir soruya cevap vermek güç. Durumunuzu bilmiyoruz.

Mesela meblağ ne kadar, eş dosttan borç alma durumunuz nedir, taksitlendirme yapılsa taksit tutarı ne olur, anne babanızın yanına geçici olarak taşınıp evi kiraya verip gelen kira ile taksitleri ödeme imkanınız var mı vs. Hiçbir done yok ortada
  • Unde bach canim  (26.06.20 02:32:55)