[]

şikayet dilekçesi bürokrasisi

şimdi elimde bir şikayet dilekçesi var. git bunu savcılığa ver dediler. -böyle yazınca saçma oldu oldu ama neyse-
buraya kadar tamam. ama nereye, nasıl teslim edilecek bu dilekçe? kaç çıktı almam lazım? para falan yatırıyor muyuz bir yere?
kime gidip ne diyeceğim? ne kadar sürer bürokrasisi bu işin?


 
İki nusha bas imzala al savcılığa gotur ama vatandas olduğun icin savcı ayrica ifadeni de alacak, İstanbul'da gidince muraacat savcisi aliyor ifadeni, aslinda dilekce bile istemiyorlar ama koyarsin dosyaya. Anadolu da nasil bilmiyorum.
Para odemiyorsun.

  • mabesa  (25.06.20 13:27:40) 
peki sabah 8 gibi gitsem kaç gibi çıkarım? ya da 8'de birilerini bulabilir miyim bu iş için?
bursa bu arada ama bürokrasi farklı mıdır?

  • Wasking  (25.06.20 15:43:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.