[]

Askerlik Muayenesi Aile Hekimi

Aile hekimim İstanbul'da, Isparta'da yoklama işlemlerimi gerçekleştireceğim. Önce burada bir aile hekimine mi transfer olmam gerek yoksa herhangi bir aile hekimi işlemleri yapar mı? Yani kayıtlı olmadığım aile hekimi askerlik muayenesi yapıyor mu?
 
sorunun cevabı değil belki ama e-nabizdan çok basit şekilde aile hekimliğini ıspartaya alabilirsin.


  • xrated  (24.06.20 22:29:21) 
Sene 2012. Askerlik şubesi ikamet ettiğim ilçeden farklıydı ve şubeye yakın aile hekimliğine yönlendirildim.


  • fikox  (25.06.20 00:45:57) 
aile hekiminiz dışında bir hekim o raporu veremiyor. ama bir nedenle aile hekiminizi değiştiremediniz diyelim (ki e-devlett'ten kolay şekilde yapılıyor), ilçe sağlık müdürlüğü'ne gidip durumu açıklayınca onlar sistemden bir hekime yönlendiriyor.


  • unalub  (25.06.20 09:13:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.