sarhoş olmalık tatlı bir şeyler

çok alkol alan biri değilim. hiç değilim hatta. rose içmişliğim var ama başta tadı çok acı geliyor. şöyle rahatça içebileceğim yumuşaklıkta bir tane varsa, kolayca sarhoş olurum zaten. ama ağlatan türden de olsun. içip içip ağlayayım. alkollü kokteyl içmişliğim de var ama bana mı hep acıları denk geldi bilmiyorum. rakı hiç olmaz, iki yudumdan fazla içemedim. ikinciyi de beğenmediğimden emin olmak için içmiştim zaten.

var mıdır öneriniz?

teşekkürler.

Baileys.

  • himmet dayi  (23.06.20 23:17:12)
önce bi şunu diyelim, ağlatan alkol yok tabii ki. sarhoş olduğunda efkarlıysan mojito da içsen ağlarsın.

öneri olarak cardinal melon, üstüne tanımam. baileys ve türevi olan likörlerden daha yüksek alkol oranına sahip. lezzetli olduğu için hızlı da içiliyor, dayanıksızmışsın zaten, hemen kafa olursun.
azıcık soğut, soğuk soğuk daha güzel gidiyor. yanına da ne olur ne olmaz naneli bir çikolata, mümkünse after eight alırsan lezzetli gözyazşları dökersin.
  • Bruce  (23.06.20 23:21:48 ~ 23:23:41)
votka domates suyu tuz biber yardır. virgin mary severiz. inönü de severdi. tatlı değil ama.

  • bohr atom modeli  (23.06.20 23:31:34)
meyve şarabı ama alkolü az olduğundan fazla içmen gerekebilir.

malibu + ananas suyu
  • fezagezgini  (23.06.20 23:33:30)
Hiç uğraştırmaz
Kaliteli bir vodka (mümkünse ithal)

  • otopsicocugu  (23.06.20 23:34:43)
hangi marka rose içtin? tat olarak aralarında çok fark oluyor, mesela leona blush alıp fazla tatlı diye içemedim ben. onun dışında beyaz şarapların tadı genelde hafif oluyor. direkt sarhoş olmak amacıyla alkol tüketeceksen kaliteli votkaları da tercih edebilirsin. grey goose mesela çok nötr bir tada sahip, redbull ile karıştırıp meyve suyu gibi içebilirsin. ama pahalı.

  • malaika  (23.06.20 23:40:45)
yav aklıma geldi, geçen kız arkadaşım yabanmersinli şarap ya da yabanmersini şarabı almıştı o bayağı tatlıydı ve tadı da süperdi onu deneyebilirsin. resmen meyve suyu içer gibi sarhoş olduk.

bir de moscatoyu seviyorum. o da şekerli bir tada sahip. hep öyle mi bilmiyorum ama içtiklerim öyleydi.
  • bohr atom modeli  (23.06.20 23:50:29 ~ 23:50:42)
Lambrusco, hem de bol buzlu. Bir şişeyi rahat rahat, keyifle içersiniz.

  • astrid  (24.06.20 00:04:11)
Malibu+juice

  • shredd  (24.06.20 00:17:40)
Passoa. yok böyle bir şey.
limoncello da iyidir.
baileys seversen amarula dene, bence daha iyi.
  • MtKrt  (24.06.20 00:21:51 ~ 00:23:47)
Lynchburg lemonade

  • guguklusaat  (24.06.20 01:07:54)
Baileys ile olabilir

  • mobydick  (24.06.20 01:14:41 ~ 01:14:55)
Bu soruya anket yapsan Baileys dünya çapında %90 çıkabilir ve evet içimi kendisine aşık eder ama fiyatını görünce abi altı üstü yumuşak içimli alkollü bişey sorduk, durduk yere kredi mi çekelim bi içki için dedirteceğinden, en yakın alternatif olarak en yakındaki tekel bayiinde rahatlıkla bulunabilecek herhangi bir kremalı Hare likörü önerilebilir ki bunlar da eser miktarda alkol ihtiva etmektedir.

  • onemoremile  (24.06.20 01:35:25)
martini

  • kablelvuku  (24.06.20 09:21:36)