siğil sorunsalı

elimde 5-6 tane siğil var arkadaşlar yakın çevremdekilerin çoğu incir suyunu dök üstüne geçer diyorlar ben daha önce ilaçta kullandım yaktırdımda hiçbir işe yaramadı ikiside...Bide şu inciri deyeyim diyorum ama bu inciri nereden bulabilirim?

İncir suyu vs. tarzı işler hurafe. Almanların araştırmasına göre bu tür placebo etkisi yaratacak yöntemler %27 oranında iyileşme sağlıyor, ancak yine de bana pek mantıklı gelmiyor. Gerçi annem ve pek çok arkadaşım da okutma usulü ile sadece bir gecede bu işten kurtulmuşlar, hani başkası söylese inanmam hayatta ama şahitleri de var.

bende ve kızarkadaşımda çıkanlar için geçen gün doktora gittik, devletin karşılamadığı 50 kağıtlık bir ilaç verdi. onu siğillerin üstüne döktü, ertesi gün su toplayan deriyi kaldırdı ve tekrarlamasının çok zor olduğunu söyledi. ankara'da oturuyorsan adresi verebilirim, en azından yakma işinden (ki kızarkadaşım da yaktırdı, aynen tekrar çıktı, oral yolla alınan ilaçlar da traş çıktı) daha kalıcı geldi.
  • tekosin  (04.05.10 23:43:05)
verrutol kullandın mı? düzenli kullanımda yok ediyor,ama sektirmeden kullanmalısın

  • little miss sunshinee  (05.05.10 00:13:26)
ben de verrutol kullanmıştım ve hiç geçmicek gibi gözümde büyüyen şey geçmişti. zaten onun olayı da direk eritip koparması bölgeyi. ama herhalde bi buçuk ay filan kullanmıştım mesela ve düzenli kullanmak lazım, evet.

  • tepedeki psychedelic adam  (05.05.10 01:03:58)
Doktor doktor cilt doktoru! ya yakarak yok ederler yada dondurarak.

  • sidd79  (05.05.10 01:55:44)
verrutol geçirdi benim elimde iki tane. yerlerinde iz var şu an. Henüz yeni geçti. tekrar çıkar mı bilmiyorum ama verrutol deneyin eğer denemediyseniz.

  • nightwalkerg  (05.05.10 11:17:12)
benim elimde de yaklaşık 7 tane wardı. doktora gittim ve bunun aslında çok tehlikeli bir virüs olduğunu söyledi ilerde kansere bile yol açabiliyormuş hemen yaktırdım ardından 1 hafta 10 gün fln ellerme krem ilaç ws sürdüm bi süre ellermi kullanamadım ama geçtiler öle hurafe şeyleri bende uyguladım ama hiçbi sonuç alamadım

  • traxes  (07.05.10 01:22:57)