Lazerle tuylerden arınma

Merhaba,

1990 lar sonuda ilk ciktigindan beri, tuylerim az, cilde zarar verir, ay tam da bitmiyormus diye hic girismedim bu islere.

Yine bir yaz gunu, artik sistemlerin, yontemlerin gelistigini ve az surede tuylerden kurtulundugunu okuyarak, neden olmasin diyorum.,

O kdar cok alternatif, tur, makine markasi, fiyat var ki, karar vermek zor.

Ne dersiniz? hangisini nerde yaptirmak iyi olur?

diod lazer yaptırmıştım tavsiye ederim. en derine ışın gönderen o sanırım zaten. bi senede %40-50 kadar azalttı. ama öyle bi sene gideyim temelli kurtulayım olmuyor maalesef, 4-5 sene 6 ayda bir lazere uğramanız gerekebilir tüylerin durumuna göre. ben bıraktım bu işleri ev tipi lazer aldım kendime misler gibi takılıyorum. acı yok ağrı yok seans ayarlama, gününü uydurma derdi yok. ama ev tipi cihazların da tüyleri uyuttuğunu bilin. ama arayı 6 aya kadar açabiliyor. hangi evde epilasyon yöntemini acısız, 6 ayda bir, ve sonrasnda herhangi bi temizlik-toparlama işlemi yapmadan yapabiliyorsunuz ki? müthiş bi olay bu teknolojinin evlerimize kadar gelmesi.

  • olutaklidi  (22.06.20 18:27:40)
alexandrite oneririm biraz acili

  • ala09  (22.06.20 19:57:57)
@konetsu öyle şeyler tavsiye edilmez diyor ama bunların daha ince yüz başlığı da var kadınlar bıyıklarını yapıyor bunla. bilemedim.

  • olutaklidi  (22.06.20 21:32:51)