Bilgisayar Mühendisliğinde En iyi ilk 5 hangileri sizce (Tr'de)

s.b.

neden lazım bu? sektörel konu mu akademik konu için mi?

  • blackpen  (22.06.20 16:28:28)
iyilikten kastedilen nedir? mesela odtü ile bilkent'i karşılaştıracak olursak odtü bilgisayar akademik eleman ve piyasada çalışacak eleman yetiştirme konusunda daha iyiyken bilkent daha çok yurtdışına eleman gönderiyor. şimdi bunlardan hangisi daha iyi diyebiliriz? teknik eğitim diyorsanız da çok fark edeceğini zannetmiyorum, zira bilgisayar mühendisliğinde çoğunlukla öğrencilere temeller öğretilip ödev ve projelerle kendilerini geliştirmeleri beklenir. kafası iyi çalışan biri herhangi bir okulun bilgisayar mühendisliğini bitirdiğinde ortalama bir odtü mezunundan daha donanımlı olabilir.

  • shadowfollower  (22.06.20 16:43:00)
Bilkent-Sabancı-Koç-Odtü-Boğaziçi.

  • bahoho  (22.06.20 17:16:30)