[]

3 tane ceza yemişim

Belediyeciğimin öve öve bitiremediği 12 şeritli yolda 70 hız sınırını aştığım için 3 tane ceza yemişim, napayım ben su mu içeyim?
 
Şimdilik tertemiz serin bi su içip, bir dahakine hız sınırını aşmamayı deneyebilirsin.


  • roket adam  (22.06.20 13:51:26) 
Erken odeyip yuzde 25 indirim yaptir. Sonrasi icin roket adam+1


  • brkylmz  (22.06.20 13:53:24) 
su iç tabi, ama kesinlikle sövmene katılıyorum. hız sınırı şehir içi bölgeler haricinde çok düşük geliyor.


  • hamsiii  (22.06.20 14:10:42) 
Cezalar nasıl tek geçişte 3 ceza mı? Farklı günlerde mi geçiş?


  • Topalordek  (22.06.20 14:14:16) 
@topalördek farklı zamanlarda yemişim ama hiç biri tebliğ edilmedi.


  • valarmurgulis  (22.06.20 14:15:37) 
bu aralar çevremden kiminle konuşsam trafik cezası çıkıyor sürpriz bir şekilde. hız sınırını aştıysanız tabii ki sistem haklı. ama benim dikkatimi çeken nokta arkadaşlarla konuştuğumuz son 3-4 haftadaki cezaların tamamının fahri trafik müfettişlerince yazılmış olması.


  • Phoebe  (22.06.20 14:57:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.