villa kiralama sitelerinden villa kiralayıp memnun kalan var mı?

malum muhtelif villa kiralama platformları var ama güvenilirler mi sözlerinin eriler mi emin olamıyorum. daha önce deneyim yaşayıp memnun kaldığınız bir site var mı? en son airbnb den kiraladığım evle ilgili bir rezalet yaşadıktan sonra bu sitelere güvenmekte biraz zorlanıyorum o yüzden sizin fikirleriniz benim için önemli.

villasepeti iyi sanırım. ben burada yer alan bir evi kendi sahibinden kiraladım 2 defa, nasıl bir sıkıntı yaşadınız bilmiyorum ama burası genel olarak daha güvenilir geliyor

  • delidiyorum  (22.06.20 13:31:45)
@delidiyorum normalde airbnb den kiralardım hep 2 gün önce kiraladığım ev aşırı pisti ve biz geldiğimizde hiç temizlik yapmadılar sigara izmaritleri her yerde halı leş falan airbnb bile güvenimi kırdı bu aralar hijyen ekstra önemli olunca bu fotoprafları güzel villa sitelerine güvenilir mi emin olamıyorum bir kaç deneyim duysam rahatalayacağım

  • iwillsee  (22.06.20 13:33:43)
Biz iki- uc yıl önce tatilevim.com'dan Fethiye'de bir villa kiralamistik; bayağı memnun kalmıştık. Hem temizdi, hem ilgililerdi. Müstakil havuzu vardı, her gün temizleniyordu, carsaflar, havlular tertemizdi, paketli terlikler birakmislardi. Banyolar isil isildi vs. Güzeldi yani.

  • fraise  (22.06.20 15:22:25 ~ 15:24:31)