akıllı tartı vs normal tartı

selamlar. bir tane baskül alacağım bugün de kafam bu ikisi arasına takıldı.

tek farkları biri telefon uygulamasına ağırlığı kaydediyor, diğeri kaydetmiyor değil mi?

bir de yağ ölçümlü falan diyor ama tek seferlik mi ve de ne kadar doğru ölçebilir? ya da ayda 5 kg vermeyi hedefleyen benim işime ne kadar yarar?

ek: mesela aklımdaki şu, fakir technofit vücut analiz baskül www.teknosa.com

klasik baskül gayet iş görür. hatta hepsi iş görür. yağ ölçümü çoğunda hikaye. modelini tam hatırlayamadığım bir model vardı bayağı pahalı ona iyi deniliyor.
ben 10 liraya sinbo dijital almıştım,pek çok yerde de doğruluğunu kontrol ettim aynı gösteriyor.

  • x571  (22.06.20 11:32:56)
mi scale 2 kullanıyorum. bir de klasik dijital tartı var. akıllı tartı avantajı ne dersen,

- kilonu grafik olarak falan uygulamadan takip ediyorsun.
- otomatik senkronize oluyor.
- vke'yi kendisi hesaplıyor.
- biraz daha hassas tartım yapıyor.
- küçük şeyleri tartabiliyorsun.

yağ hesaplama olayının yalan olduğunu düşünüyorum açıkçası. genel olaak benim işime yarıyor. hedef falan veriyorum kendime vs.
  • delidir yakalayin  (22.06.20 13:29:48)
mi scale 2 kullanıyorum ben de. baya hoşuma gidiyor kaydetmesi, zaman içerisindeki şişkolaşma ya da zayıflamayı görüyorsun. 200 lira falandı, bence o paraya değer.

  • roket adam  (22.06.20 13:56:24)
Xioami akıllı baskül ben de kullanıyorum cok memnunum

  • chemnil  (25.06.20 11:26:34)
fakir technofit vücut analizli aldım bakalım. teşekkürler herkese.

  • patronaj  (25.06.20 18:41:19)