üsküdar ama neresi?

şimdi efendim yakın zamanda üsküdar'da 3+1 eve geçme gibi planlarımız var ev arkadaşlarımla. gözden çıkardığımız fiyat da 800 civarı. ha bir de fazla muhafazakar olmasın, kimse kimseye karışmasın falan filan.
hal böyleyken üsküdarın nereleri tercih edilebilir, avantajları dezavantajları nelerdir?

kimse kimseye karışmasın ve fiyat uygun olsun diye düşünüldüğünde fıstıkağacı derim ben. güzeldir hem oralar. cinsiyet konusunda fikrim yok ama gecenin bir yarısı tek bir kız sokakta raahat rahat yürür..

  • kedi olmus gidiyorsun  (04.05.10 21:41:26)
çiçekçi yi gördüm. gayet başarılı. insanları kültürlü mü ne.. mekan da hoş. böyleyken böyle.

  • lovemyself  (04.05.10 21:48:23)
(bkz: selimiye)

  • yurdum insani  (04.05.10 22:14:48)
bağlarbaşı-icadiye de yaşadım gayet uygundur, kimse kimseye karışmaz, dezavantajı merkeze dolmuşla inmen gerekecek,
sultantepede yaşadım, güzeldir hoştur ama fazla mahalle ortamı vardır, rizeli değilsen tavsiye etmem, avantajı iskeleye merkeze çok yakın olursun, ama o merdivenler bitirir insanı
zeynep kamil'de oturdum, kiralar göreceli olarak daha uygundur, ortam nezihtir genelde bekardır, keyiflidir, iskeleye bi dolmuş uzakta olursun
  • acilin ben akrebim  (05.05.10 08:43:47)
(bkz: libadiye caddesi)

tavsiye edilir şiddetle
  • raki masasinin degismez adami  (05.05.10 12:36:47)